Izmaiņas koncertos

Latvijā pagarinātā ārkārtas stāvokļa dēļ Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris ir viesis izmaiņas ieplānotājā koncertprogrammā:

  • 2020. gada 14. novembrī plānotais koncerts “Ritma dzīres, Zaļupes jaundarbs un kino” tiek atcelts.

  • 2020. gada 21. un 28. novembra koncerti "LeNeSOns un Šūmaņa "Bērnu ainas"” latviešu un krievu valodā tiek atcelti.


  • Iepriekš no 2020. gada aprīļa uz 26. novembri pārceltais koncerts “Kazadesī un Bēthovens” tiek atcelts.


  • 11. decembra koncerts “LNSO, ŠŪBERTS UN PERTS” tiek atcelts.

  • 17. decembra koncerts “Simfoniskais hits ar Goran Gora. Sibēliusa sestā un Dārziņa “Melanholiskais valsis”” tiek pārcelts uz 2021. gada 21. aprīli.

  • “LNSO Vecgada koncerti” 29. un 30. decembrī tiek atcelti.  • 18. februāra koncerts "Simfoniskais hits ar Goran Gora. Bēthovena Sestā ("Pastorālā") tiek atcelts.


Par atceltajiem koncertiem klausītājiem tiks atdota nauda. Visiem, kas biļetes iegādājušies “Biļešu paradīzes” mājaslapā, nauda tiks atdota automātiski kontā, no kura iegādātas biļetes. Tajā skaitā nauda tiks atdota abonementu īpašniekiem – vienas ceturtās daļas vērtībā no abonementa summas. Ja koncerta biļete iegādāta klātienē “Biļešu paradīzes” vai Lielās ģildes kasē, naudu iespējams saņemt, vēršoties “Biļešu paradīzes” kasēs. Ja biļetes uz LeNeSOna koncertiem tika iegādātas internetā, bet vēlāk pārreģistrētas, tās var atdot pret naudu "Biļešu paradīzes" kasēs. Informāciju par kases atrašanās vietām un darba laikiem var atrast šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops.

Kasē iegādātās biļetes un abonementus uz koncertu "Simfoniskais hits ar Goran Gora. Bēthovena Sestā ("Pastorālā")" būs iespējams samainīt pret naudu tikai Lielās ģildes kasē, kad tā atsāks darbu pēc ārkārtas situācijas.

Savukārt pārcelto koncertu biļešu īpašniekiem biļetes būs derīgas jaunajos koncertu datumos.

642 views

Recent Posts

See All

LNSO podkāsti

18.02.2021 LNSO podkāsts. Piecpadsmitā saruna. Nils Sakss Konstantinovs. 28.01.2021 LNSO podkāsts. Četrpadsmitā saruna. Egīls Šēfers. 12.01.2021 LNSO podkāsts. Trīspadsmitā saruna. Dāvis Sīmanis. 22.1

Latvian National

Symphony orchestra (LNSO)

© 2020 by LNSO