top of page
LNSOwww_Vasarnica.jpg

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris aicina uz aizraujošu vasaras noslēgumu festivālā “LNSO vasarnīca 2020”!

 

Festivāls domāts ģimenēm ar bērniem, draugu kompānijām, klasiskās un neakadēmiskās mūzikas interesentiem, ziņkārīgajiem — ikvienam. Festivāls aizsākās 2015. gadā Cēsīs, pērn nosvinēja piecu gadu jubileju Rēzeknē un nu ierodas Ventspilī — koncertzālē “Latvija”.

 

Atklātas jūras majestātiskie viļņu ritmi, kaiju un ķīru spēcīgās balsis, augusta pilnbrieds gladiolās un asterēs, teicama sabiedrība, fantastiska mūzika un augstas klases mūziķi — tā būs neaizmirstama nedēļas nogale Ziemeļkurzemē!

 

22. un 23. augusta simfonisko koncertu laikā darbosies bērnistaba.

Biļetes var iegādāties koncertzāles “Latvija” kasē, Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

11_Vasarnica-ko_darit-600x600.jpg
11_Vasarnica-kur_naksnot-600x600.jpg
11_Vasarnica-kur_paest-600x600.jpg

Festivāla pirmajā vakarā skanēs Gēršvina un Elingtona hiti LNSO brāsbenda koncertā zem klajas debess. Sestdien būs divi LNSO un Gunta Kuzmas koncerti ar laikmetīgu mūziku no Amerikas. Programmā — fascinējošo skaņucilpu ģēnija Filipa Glāsa simfonija un ērģeļdarbi, kuru autors ir Glāsa ideju līdzinieks Niko Mjūlijs, apbrīnots, pieprasīts, daudzšķautņains komponists. Festivāla noslēguma koncertā svētdien uzmanības lokā būs liela skaistuma un vieglu skumju pazinējs Gija Kančeli. Dižo gruzīnu skaņradi atcerēsimies viņa kinomūzikā, ko kopā ar LNSO un Andri Pogu spēlēs meistara draugi Xylem Trio un Raimonds Pauls. 

 

Būs arī izrāde bērniem “Zenīts”, būs Brēmenes muzikanti, un svētdienas pusdienlaikā pianista Raimonda Petrauska, pianista Edgara Cīruļa un basista Toma Poiša vadībā notiks improvizācijas meistarstunda mūzikas zinātājiem un iesācējiem. Meistarklasē un festivāla publiskajās sarunās klāt varēs būt ikviens, jo savu jauno podkāstu LNSO šoreiz ne tikai raidīs, bet arī rādīs tiešsaistē.

 

Vakara koncertu laikā darbosies bērnistaba — prieks bērniem un mierīgs koncerts vecākiem. 

 

Dzīvība, informācija, prieks.

 

Tiksimies “LNSO vasarnīcā” Ventspilī!

bottom of page